Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: sweet and balance

Re: sweet and balance 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #12410

• zwi
  • Το Άβαταρ του/της zwi
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Καταπληκτικό το σιρόπι σοκολάτας, το χρησιμοποίησα πάνω από φράουλες και στη δικιά μας κρέπα με ξηρούς καρπούς. Τέλειο!!!!!!!!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: sweet and balance 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #12413

• sylvioula
  • Το Άβαταρ του/της sylvioula
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
απαπα!! Αυτό δεν το έχω εντοπίσει ακόμα!! σε ποιο σούπερ μάρκετ το βρήκατε;;;
hungry ngry hungry ngry hungry ngry

Re: sweet and balance 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #12435

• ephoebe
  • Το Άβαταρ του/της ephoebe
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
Λοιπόν το Σάββατο θα σκανάρω σε ΑΒ και Σκλαβενίτη μήπως εντοπίσω το σιροπάκι! Μια ερωτησούλα για όποιον το έχει ήδη πάρει: πόσα ml είναι όλο το μπουκαλάκι; (α! και που το βρήκε να μας πει, χιχιχι)

I did it once, I can do it again ...

Re: sweet and balance 8 Χρόνια 5 Μήνες πριν #12437

• helene
  • Το Άβαταρ του/της helene
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Εγώ το πέτυχα και σε σούπερ μάρκετ τοπικής αλυσίδας στην Πάτρα, ενώ έψαχνα για τις κρέμες καραμελέ της σουίτ εν μπάλανς. Ο Βασιλόπουλος θα το έχει σίγουρα, εκεί μαζί με τα υπόλοιπα προϊόντα, το ζελέ κτλ. Θα το πάρω για το Πάσχα που θα φτιάξω παγωτό με φράουλες hungry ngry . Δεν πρόσεξα πόσα ml είναι ακριβως αλλά είναι σχεδόν ίδιο μέγεθος με άλλα σιρόπια που κυκλοφορούν, γιώτης κτλ.

Re: sweet and balance 8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #12624

• ephoebe
  • Το Άβαταρ του/της ephoebe
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
μου φαίνεται πως θα πρέπει να την περιορίσω ή καλύτερα να την κόψω την Sweet N Balance. Πέραν του ότι από τότε που τη βρήκα δεν μπορώ να χάσω, μου κάνει και ένα στομάχι χάλια, ο τυμπανισμός δεν περιγράφεται, μιλάμε για παιδάκι Αφρικής και δεν συμμαζεύεται!

Εν τω μεταξύ, πριν την ανακαλύψω ούτε ανάγκη για γλυκό ένιωθα ούτε τίποτα, κυρία! Και τώρα δεν μπορώ χωρίς αυτή! Πρέπει να το πάρω απόφαση μου φαίνεται και να την κόψω μαχαίρι!

Παρεπιπτόντως, βρήκα μετά από κανένα μήνα αναζήτησης το σιρόπι. Δεν είναι κακό αλλά η γεύση του είναι λίγο περίεργη, πολύ χημική την βρίσκω. Το δοκίμασα πάνω σε pancakes με psyllium, δεν ήταν άσχημο, αλλά βέβαια μετά η κοιλιά τούμπανο!!! Επίσης είδα στα συστατικά του ότι περιέχει και τροποιημένο άμυλο, επιτρέπεται αυτό για μας;

I did it once, I can do it again ...

Re: sweet and balance 8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #12736

• lamare
  • Το Άβαταρ του/της lamare
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Και η γαλοπούλα έχει άμυλο...Και εγώ τα πρωϊνά αυτή του ΑΒ, ράτσα 365, της έδινα και καταλάβαινε !!!!
fryingpan yingpan
Αλλά είπα να την κόψω και αυτή τη ρημάδα...Να κόψω και τις cola, αυτή τη σιχαμένη τη sweet n balance πώς να την κόψω....Νομίζω θα γυρίσω στο minerva soft με γιαούρτι..Έτρωγα κανά 2-3-4-5 κουταλίτσες με ζαχαρίνη και πάει η όρεξη για γλυκό..

Βέβαια είναι κάτι που δε μπορώ να μεταφέρω στο εργαστήριο π.χ. αλλά η άλλη μου έχει διαλύσει το έντερο. Και μολονότι ΤΟ ΞΕΡΩ...Μολονότι το εντερο κάνει χορευτικά, εκεί εγώ !!!!! oops ps
Κάθε πρωΐ, 8 παρά 1 είμαι στο Βασιλόπουλο ! [Γιατί αν την πάρω από βραδύς τέλος ,έχει φύγει επί τόπου...]

Τέρμα.....Βουτυράκι καλύτερα...Λίπος καθαρό...Ναι ναι, βουτυράκι !!! clap ap
Male parta, male dilabuntur ~ Άσχημα χάνεται, ό,τι άσχημα αποκτάται.-
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.080 δευτερόλεπτα

Syndication