Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;;

Re: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #10258

• αγαπη
  • Το Άβαταρ του/της αγαπη
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
Ranja οταν παραγγειλεις πες μας γιατι να πω την αληθεια ειμαι επιφυλακτικη.Εχω παραγγειλει απο εταιριες στην Ελλαδα διαφορα αλλα απ το εξωτερικο δεν ξερω αν υπαρχει αλλιωτικη χρεωση μεσω κουριερ.Επειδη με ενδιαφερει πολλυ αν το τολμησεις ενημερωσε και μας sitepoint_smilie_v1_2 tepoint_smilie_v1_2
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #10269

• Ranja
  • Το Άβαταρ του/της Ranja
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Να σου πω την αλήθεια το σκέφτομαι και προς ώρας δεν παίζει γιατί no money no bread! Έλεγα από τον άλλο μήνα. Και δεν ξέρω τι να κάνω, να παραγγείλω πολύ ή λίγο αρχικά για να δοκιμάσω, απο μεταφορικά δεν έχω ιδέα... Μα καλά οι δικοί μας εδώ των βιολογικών και λοιπών προϊόντων τι στο καλό κάνουν, τίποτα δεν παίρνουν χαμπάρι? :( Θα ενημερώσω πάντως αν παραγγείλω τελικά, μήπως θέλει και κανένας άλλος για να μοιραστούμε και τα μεταφορικά...

Re: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #10276

• roulaki
  • Το Άβαταρ του/της roulaki
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 57
Καλημερα κοριτσια. Εγω απλα θελω να επισημανω κατι. Αυτη την διατροφη, θα την ακολουθησετε για παντα. Θα εχετε παντα στο μυαλο σας το ψωμι; Και κοντα στο ψωμι,μετα θα ψαχνετε στο διαδικτυο να βρειτε ζυμαρικα, κλπ;
Μια συμβουλη θα σας δωσω, σαν πιο παλια!!! Ξεχαστε τα ψωμοειδη, και θα σας ξεχασουν. Η ζωη ειναι πολυ ωραια, και χωρις ψωμι, και με ρουλοψωμακι, και με λιναροψωμακι.
Επισης, τα εξοδα αποστολης, (shipping) ειναι τραγικα μεγαλα απο αμερικη......
love your self

Re: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #10278

• αγαπη
  • Το Άβαταρ του/της αγαπη
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
Ρουλακι μου ακριβως επειδη εγω προσωπικα θα ακολουθησω αυτη τη διατροφη στους 20 για παντα θελω να εχω επιλογες.Καλο το ταχινοψωμακι για ωρα αναγκης αλλα η γλωσσα του καθενος ειναι διαφορετικη και γι αυτο το λογο ολοι εχουμε διαφορετικες γευστικες προτιμησεις.Και εγω θα προτιμουσα για ψωμι μια γευση πιο ουδετερη οπως πχ το ψωμι απο αλευρι ατκινς το οποιο επισης ειναι πολλυ καλο για τον οργανισμο γιατι περιεχει διαφορα ειδη σπορων με ωφελιμα λιπαρα.Τωρα βεβαια αν μπορεις να φας ψωμι ασπρο με 1 γρ υδατανθρακα γιατι να μην το ψαξεις;Ειναι θεμα να εχεις περισσοτερες επιλογες στη διατροφη σου και το σημαντικοτερο να νιωθεις οτι δε στερεισαι τιποτα.Γιατι υπαρχουν ατομα οπως εγω που δεν αρεσκομαι να στερουμαι ενω υπαρχουν εναλλακτικες.Αν δεν υπαρχει ψωμι με 1 υδατανθρακα να μη φαω ψωμι αλλα αν υπαρχει γιατι οχι;Και τελος αν δειχνουμε ενδιαφερον στα lowcarb προιοντα τοτε θα δειξουν ενδιαφερον και οι εταιριες και τα σουπερ μαρκετ γι αυτα τα προιοντα κι ετσι θα εχουμε πιο πολλες επιλογες γενικα στη διατροφη μας και πιο μεγαλη ποικιλια τροφων

Re: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #11083

• xontro_mpizeli
  • Το Άβαταρ του/της xontro_mpizeli
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Η αλήθεια είναι πάντως πως στο εξωτερικό έχουν πάρα πολλές επιλογές.
Προσωπικά, ψωνίζω από Αγγλία, από το lowcarb megastore και είμαι πολύ ικανοποιημένη. Την κάνει και ένας φίλος μαζί και μοιραζόμαστε τα έξοδα αποστολής. Παραγγέλνουμε διάφορα. Έχουν ψωμί, τορτίγιες, γλυκά, καραμέλες και γλειφιτζουρια με 0 υδατανθρακες.
Επειδη έχω παγωτομηχανη, φτιαχνω παγωτο με κρεμα γαλακτος και splenda και βαζω σιρόπι φραουλας ή σοκολατας που έχω παρει από εκεί, με 0 υδατανθρακες.
Σίγουρα ειναικαλυτερο να τα αποφευγεις, αλλά αν δεν μπορείς, είναι εξαιρετική λύση. Αν μάλιστα κάποιοι μενουν κοντά και θέλουν να μοιραστούν τα έξοδα αποστολής, συμφερει πολυ περισσοτερο από το να παραγγειλεις από τα ελληνικά eshop που έχουν ελάχιστα πράγματα και πολύ ακριβότερα.

Re: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #11084

• aggy
  • Το Άβαταρ του/της aggy
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 11
xontro mpizeli σε ποια πολη εισαι;
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.062 δευτερόλεπτα

Syndication