Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;;

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 7 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15006

• christinaki1989
  • Το Άβαταρ του/της christinaki1989
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 67
Πολυ καλα τα προιοντα.Ομως μου φαινεται οτι οι ποσοτητες ειναι πολυ μικρες.Κανει πχ το μιγμα για μαφιν 1,54 αλλα ειναι 31 γραμμαρια.Αρα πρεπει να παραγγειλεις καμποσα μαζι.Αλλα δε παυει να ειναι μια καλη λυση στην Ελλαδα.Πρεπει να ειναι το μοναδικο ελληνικο σαιτ με προιοντα για μας.Κοιτα που θα γινουμε bodybuilderουδες στο τελος χαχα! :lol:
Τελευταία διόρθωση: 7 Χρόνια 10 Μήνες πριν από christinaki1989.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 7 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15007

• ntania
  • Το Άβαταρ του/της ntania
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Το καλό είναι ότι δεν είναι απλά site αλλά έχει 38 καταστήματα σε όλη την Ελλάδα.. δηλαδή για όποιον δε τα παει καλα με αγορες απο internet μπορεί να παει εκει κ να ελεγξει... εγώ έχω πάει.. δεν έχω πάρει κάτι, τα λυπάμαι γμτ τα λεφτά μου.. :oops: :razz: :???: αλλά όποιος εχει λιγοριτσες μια στο τόσο... ας σπεύσει... dance dance dance dance dance

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 7 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15008

• christinaki1989
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Λοιπον,παρηγγειλα 4 προιοντα ,6 ευρουλακια.Μεταφορικα δεν εχει γιατι εχω καταστημα κοντα μου και θα παω μονη μου να τα παρω. :-P Θα τα δοκιμασω και θα σας πω!

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 7 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15009

• evita71
  • Το Άβαταρ του/της evita71
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
Χριστινακι τι διαλεξες ?
Εχω και εγω κοντα μου , σκεφτομαινα παω ..αλλα να μην κανω καποιο λαθος...ειδα ψωμακι με 7,2 υδ/κες και πουρε με 5,2 υδ/κες και κρεμα καραμελε με 1,7 υδ/κα .Σωστα τα ειδα? Αυτοι ειναι οι υδ/κες ? Ποια ειναι η γνωμη σου να παραγγειλω αυτα?
Φιλακια Εβιτα

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 7 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15010

• christinaki1989
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Προϊόν: MUFFIN (BARIATRIX) (01-150-006) Τιμή: 1,54€
Προϊόν: PANCAKES (BARIATRIX) - Γεύση: Classic (01-150-007) Τιμή: 1,54€
Προϊόν: BRIOCHE (BARIATRIX) (01-150-005) Τιμή: 1,54€
Προϊόν: BREAD (BARIATRIX) (01-150-011) Τιμή: 1,54€

Αυτα εδω παρηγγειλα!Κρεμα καραμελε μπορεις να βρεις και τη s&b.Το ψωμακι ναι τοσους υδατ εχει!Για να δουμε πως θα ειναι και απο γευση!Ειχε πουρε?Δε το προσεξα.
Τελευταία διόρθωση: 7 Χρόνια 10 Μήνες πριν από christinaki1989.

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 7 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15011

• evita71
  • Το Άβαταρ του/της evita71
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
Για τον πουρε τι γνωμη εχεις Χριστινακι? Να τον παραγγειλω? Λατρευω τις κροκετες Ψαριου (προχτες εφτιαξα υπεροχες με ασπραδι -ελαφρως βρασμενο ξεψαχνισμενο ψαρι - μπαικιν -και λιγολιναροσπορο θα βαλω συντομα συνταγη και φωτο στο φορουμ) και σκορδαλια .....Σκεφτομαι μηπως καταφερω και φαω με τις κροκετουλες μου με σκορδαλιτσα μιαμ..μιαμ...
Παντα η συζητηση εδω βοηθαει,,,,
Ευχαριστω
Εβιτα
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.102 δευτερόλεπτα

Syndication