Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;;

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 7 Χρόνια 9 Μήνες πριν #15012

• christinaki1989
  • Το Άβαταρ του/της christinaki1989
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 67
Το κοιταξα τωρα ομως δε λεει τα συστατικα.Πως γινεται η πατατα να εχει 5 υδατ?Πως το κανουν?Δε το λεει.Ενω στα αλλα λεει.Αυτο μονο θα με προβληματιζε.Αλλα κοστιζει 1,5ευρω δε χανουμε τιποτα να το δοκιμασουμε.Σε επομενη παραγγελια θα το παρω να δω.
Τελευταία διόρθωση: 7 Χρόνια 9 Μήνες πριν από christinaki1989.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 7 Χρόνια 9 Μήνες πριν #15013

• ntania
  • Το Άβαταρ του/της ntania
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
swim2 dance clap coffee hug χαίρομαι πολύ παιδάκια μου που σας άρεσανννννννννννννν!!!!!!!! περιμένω εντυπώσεις γεύσεις για να κανουμε ντου και οι πιο δισταχτικεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 7 Χρόνια 9 Μήνες πριν #15017

• evita71
  • Το Άβαταρ του/της evita71
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
Ευχαριστω Χριστινακι μου για το ενδιαφερον σου ! Και παντα εινα τεραστιο ευχαριστω και ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΕΔΩ!!!!
Θα το παρω το πουρεδακι ....γιατι οπως ειπα θελω σκορδαλιτσα ...εχω λατρεια με την σκορδαλια...(μενω σπιτι οταν τρωω χαχαχα) οποτε δεν προκειται να φαω και τεραστια ποσοτητα απο αυτη ..την σκορδαλια.
1-2 κουταλιες το πολυ με το ψαρακι μου .
Σαν πουρε σκετο δεν θα το δοκιμασω για να μην μπω στην διαδικασια να "ληγουρευομαι" υδ/κες.
Οταν δοκιμασω και τα αλλα θα τα πουμε βεβαια ..εννοειτε πως θα μοιραστω την "εμπειρια" μου με την παρεα εδω!!!
Φιλακια σε ολους
Εβιτα!!

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 7 Χρόνια 9 Μήνες πριν #15022

• kristi
  • Το Άβαταρ του/της kristi
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Εβίτα μου γιατι δεν φτίαχνεις πουρε κουνουπίδι ?δεν καταλαβαίνεις την διαφορα με τον πουρε πατάτας και αν το "πέιξεις" με σκορδο δεν θα μυρίζει και η ενοχλητική κατ'έμε μυρωδιά του κουνουπιδιου!

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 7 Χρόνια 9 Μήνες πριν #15024

• roulaki
  • Το Άβαταρ του/της roulaki
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 57
Με πουρέ από κουνουπίδι, στον οποίο έριξα μέσα λιιιιγο σκορδάκι και τριμμένη παρμεζάνα, τάισα τους άντρες μου (αντρούλη και γιόκα) και αφού έγλειψαν το πιάτο και είπαν πόσο τέλειος γίνεται ο πουρές , τότε και μόνο τότε, τους είπα ότι ήταν κουνουπίδι!!!!!! Βάλε μέσα κρέμα γάλακτος, και η γεύση θα σε απογειώσει!!!!
love your self

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 7 Χρόνια 9 Μήνες πριν #15025

• kristi
  • Το Άβαταρ του/της kristi
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Ρουλακι εχεις τρελό δίκιο με εχει καταβολέψει ο πουρες κουνουπίδι και με ξεπειναει για ώωωωρες!!
Παιδια φτιάξτε τον!
εγω βάζω και μυρωδικά, μαϊντανό συνήθως!
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.060 δευτερόλεπτα

Syndication