Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;;

Re: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 8 Χρόνια 8 Μήνες πριν #11106

• xontro_mpizeli
  • Το Άβαταρ του/της xontro_mpizeli
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Ηγουμενίτσα Aggy
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Re: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 8 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #14516

• tolis93
  • Το Άβαταρ του/της tolis93
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 2
κριμα μενεις μακρυα γιατι με ενδιαφερει παρα πολυ το θεμα και εμενα.μηπως μπορεις να μου δωσεις το σαιτ τουλαχιστον?εχω αλλα 3-4 ατομα εδω που σκοπευουν να αρχισουν ατκινς οποτε....

Απ: Re: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 8 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #14517

• ktp
  • Το Άβαταρ του/της ktp
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 8
Μάλλον πρέπει να εννοει αυτο www.lowcarbmegastore.com/
Και μενα θα με ενδιέφερε να κανουμε μια μαζικη παραγγελια αρκετα ατομα μαζι ωστε να μοιραστουμε τα μεταφορικα. Αλλος κανεις που ενδιαφέρεται??????

Απ: Re: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 8 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #14521

• tolis93
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
αν μαζευτουμε αρκετοι και κανουμε ανω των 75 δολαριων εχουμε και δωρεαν μεταφορικα...οποτε...θα μιλισω εγω σημερα με τη θεια και τη ξαδερφη μου που θελουν να ξεκινησουν.καλα η δε ξαδερφη μου μωλις δει γλυκα σε ατκινς θα τρελαθει.παιζει να αρχισει και η μανα μου οποτε μιλαω και ενημερωνω.παντως αν μαζευτουμε αρκετοι μια χαρα θα μας ερθουν ολα...

Απ: Re: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 8 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #14522

• tolis93
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
επισης ηθελα να παραθεσω οτι στα εξτριμ στορς βρισκεις πολλα προιοντα που ειναι καταλληλα για ατκινς.και εχω την εντυπωση και ψωμι.οκ οχι μαρμελαδες σιροπια κτλπ.αλλα σιγουρα ζυμαρικα και μπριος ψωμακια και κατι κρεμες κτλπ\

Απ: lowcarb bread με 1γρ.υδατανθρακα η φετα;;;;;;;; 7 Χρόνια 11 Μήνες πριν #15003

• ntania
  • Το Άβαταρ του/της ntania
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Παιδιά δε ξέρω αν σας ενδιαφέρει, αλλά εδώ www.xtr.gr/athlitiki_diatrofi έχει κάποιες άλλες λύσεις... ειδικά τώρα για το ψωμί έχει 7,2 η φέτα όταν του τοστ έχει 10... προσωπικά προτιμώ του τοστ γιατί δε χρειάζεται να το φτιάξω... :D Τεμπελούλα γαρ..!!
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.056 δευτερόλεπτα

Syndication