Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4

ΘΕΜΑ: τιμες προιοντων atkins

τιμες προιοντων atkins 15 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #917

  • ssatmaniac
  • Το Άβαταρ του/της ssatmaniac
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 18
παιδια ανοιγω αυτο το θεμα καθως υστερα απο ψαξιμο σε μαγαζια αλλα και στο ιντερνετ ειδα τεραστιες διαφορες στα προιοντα ατκινς.
συγκεκριμενα σε μαγαζια (δεν θελω να ονομασω γιατι δεν ξερω αν επιτρεπεται στο forum) βρηκα προιοντα οπως το chocolate decadance 2,90 ευρω.
το ιδιο προιον στο ιντερνετ (εχω τη σελιδα) απο ελληνικο site φαρμακειου, στα 1,44 ευρω.
μιλαμε για την διπλασια τιμη!!!
επισης κουτι με 15 μπαρες στο ενα 43 ευρω και στο ιντερνετ 21 ευρω.
το site sto internet εχει μεταφορικα 5 ευρω αλλα για αγορες ανω των 49 ευρω δωρεαν μεταφορικα.μπορουμε να παραγγειλουμε μαζι οτι 2 ατομα π.χ και να μας ερθουν δωρεαν μεταφορικα.
οποιος θελει site ας στειλει pm, αλλιως ενημερωστε με αν μπορω απο εδω.
διπλασια τιμη ειναι εκμεταλευση...
τα προιοντα ειναi τηε aes


EAS Atkins Advantage 60gr chocolate Brownie (box of 15)
Δεν έχετε χρόνο για πρωινό? Απεχθένεστε τα γρήγορα γεύματα?
Σας έχουμε ευχάριστα νέα!!
Τις ημερήσιες μπάρες Atkins που δημιουργήθηκαν για ανθρώπους σαν κι εσάς! Πλούσιες σε θρεπτικά συστατικά, βιταμίνες και μέτ
Τιμή: 19.82€
Τιμή με ΦΠΑ: 21.60€
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: τιμες προιοντων atkins 15 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #919

  • Marina
  • Το Άβαταρ του/της Marina
  • Αποσυνδεμένος
  • Administrator
  • Δημοσιεύσεις: 672
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
Καλησπέρα ssatmaniac.

Αν εσύ σκέφτηκες να ψάξεις στο internet, σκέψου εγώ που αγοράζω τα πάντα από το internet. Όταν λέμε τα πάντα, εννοούμε τα πάντα!

Επί του θέματος τώρα.

Όπως έχω πει θα αφήνω οποιαδήποτε επιχείρηση να καταχωρεί ένα διαφημιστικό εδώ δεδομένης της ιδιαίτερης φύσεως της διατροφής αυτής. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι προωθούμε αποκλειστικά και μόνο αυτήν.

Αυτό που σίγουρα προωθούμε εδώ μέσα, εκτός από την διατροφή, είναι και η ... τσέπη μας. Θεωρώ χαζό -μην πω κάτι άλλο- οποιονδήποτε δώσει τα διπλά λεφτά -ακόμη και λιγότερα από τα διπλά- για να αγοράσει από την ελληνική αγορά ένα προϊόν που έξω πωλείται σε χαμηλότερη τιμή. Δεν μπορώ όμως δυστυχώς να αποτρέψω κανέναν από το να το αγοράσει!

Δεν μπορούμε λοιπόν σε καμία περίπτωση να αποτρέψουμε αγορές από συγκεκριμένα καταστήματα, μπορούμε όμως να δώσουμε στον κόσμο links καταστημάτα που έχουν φτηνότερα προϊόντα, ώστε να κάνουμε της αγορές μας οικονομικότερα.

Ξεκινάω και πρώτη τον χoρό δίνοντας δύο links :

www.netrition.com
www.avidlite.co.uk
Να σε προσέχεις, Marina
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: τιμες προιοντων atkins 15 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #920

  • ssatmaniac
  • Το Άβαταρ του/της ssatmaniac
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 18
ok.
σαν καινουριος ηθελα να ειμαι σιγουρος για το τι μπορω να δημοσιευσω.
το site λοιπον ειναι
http://www.pharmacy4u.gr

ενα παραδειγμα ειναι η Advantage 60gr chocolate Brownie που κοστιζει 1,44 ενω αθηνα την βρισκω 2,90
η σελιδα εχει ολα τα προιοντα eas και το καταστημα ειναι στην πατρα αλλα στελνει με αντικαταβολη...
εδω εχει τα προιοντα eas:

http://www.pharmacy4u.gr/index.php?manufacturers_id=109
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: τιμες προιοντων atkins 15 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #921

  • marinaki
  • Το Άβαταρ του/της marinaki
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 79
Αχ μπραβο!!! Ηθελα να το σχολιασω κι εγω αυτο για τισ υψηλες τιμες!!! Καθε φορα που πηγαινω να αγορασω προιοντα ατκινς μου φευγουν πολλα λεφτα και δεδομενου οτι ειμαι φοιτητρια και ζω μακρια απο τους γονεις μου, δεν μπορω να ξοδευω τοσα λεφτα!!! Το σαιτ ειναι ασφαλες?
Keep it real...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: τιμες προιοντων atkins 15 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #924

  • ssatmaniac
  • Το Άβαταρ του/της ssatmaniac
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 18
απο οτι βλεπω ειναι πολυ καλα οργανωμενο με τηλεφωνα ειναι αδυνατον να τρεχει κατι περιεργο.αν περιμενεις εγω δευτερα θα παραγγειλω οποτε και θα σου πω αν πανε ολα καλα.
οι τιμες ειναι διπλασιεσ!!!ελεος παιδια εκμεταλευση δεν το συζητω...ας ειναι καλα το ιντερνετ...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: τιμες προιοντων atkins 15 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #926

  • nanage
  • Το Άβαταρ του/της nanage
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 132
Ssatmaniac πολύ ενδιαφέροντα τα links που μας έδωσες, ευχαριστώ!

Εγώ έχω ήδη κάνει παραγγελία από το pharmacy4u!! Εκτός από προϊόντα Άτκινς έχει κ πολλές μάρκες καλλυντικών σε τιμές πολύ χαμηλότερες από τα φαρμακεία. Ενδεικτικά αναφέρω ότι βρήκα το ίδιο υγρό φακών που χρησιμοποιώ 4 ευρώ φθηνότερα από όσο το αγοράζω συνήθως.
Για πληρωμή με αντικαταβολή επιβαρύνεστε 5 ευρώ, οπότε θα πρότεινα να μην παραγγείλετε μόνο ένα προϊόν, ώστε να επωφεληθείτε από τις χαμηλές τιμές -αυτό που γλιτώνεις από τη χαμηλή τιμή να μην το πληρώνεις για τα έξοδα αποστολής... . Υπάρχει κ η εναλλακτική της κατάθεσης σε τράπεζα ή πληρωμή με πιστωτική κ άτοκες δόσεις. Παρήγγειλα μπάρες και μείγμα για ψωμί, για δοκιμή. Από την επόμενη εβδομάδα που θα τα παραλάβω θα ποστάρω εντυπώσεις από ψωμάκι κ μπάρες σοκολάτα-καραμέλα.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.084 δευτερόλεπτα

Syndication