Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Φρυγανιές Νορβηγίας

Φρυγανιές Νορβηγίας 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #6273

• nifitsa
  • Το Άβαταρ του/της nifitsa
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Τις βρήκα στο carrefour και γράφουν επάνω ότι είναι κατάλληλες για δίαιτα χαμηλών υδατανθράκων.
Μπορείται να τις δείτε εδώ:
http://www.ggbrancrispbread.com/
Βέβαια η δική μου συσκευασία είναι ίδια αλλά κίτρινη με 2,9 γρ.υδατάνθρακες το καθένα.
Αν κάποιος έχει δοκιμάσει τις φρυγανιές ατκινς είναι ακριβώ ίδια γευστικά και οπτικά απλά πολύ φτηνότερες, επίσης βοηθάνε πολύ στην λειτουργία του εντέρου 42% φυτικές ίνες.Τρώω μία κάθε πρωί μαζί με τυρί ή αυγό ή ζαμπον και έχω λύσει το πρόβλημα του πρωινού!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Φρυγανιές Νορβηγίας 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #6352

• teodrak
  • Το Άβαταρ του/της teodrak
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Τις πηρα κι εγώ. Αλλα είναι αδερφέ μου σα νοβοπάν, σα να τρως πριονίδι. Πάντως πιστεύω ότι για να συνοδεύω το πρωινό στη δουλειά (τυράκι σαλαμάκι ή αυγουλάκι) την κάνουν τη δουλειά τους. Και πιστεύω ότι και οι φυτικές ίνες είναι χρήσιμες. thanks. ( Επιπλέον δεν μπορείς να κάνεις και κατάχρηση, με το ζόρι τρώγονται)

Re: Φρυγανιές Νορβηγίας 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #6357

• mary
  • Το Άβαταρ του/της mary
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
teodrak έγραψε:
Τις πηρα κι εγώ. Αλλα είναι αδερφέ μου σα νοβοπάν, σα να τρως πριονίδι. Πάντως πιστεύω ότι για να συνοδεύω το πρωινό στη δουλειά (τυράκι σαλαμάκι ή αυγουλάκι) την κάνουν τη δουλειά τους. Και πιστεύω ότι και οι φυτικές ίνες είναι χρήσιμες. thanks. ( Επιπλέον δεν μπορείς να κάνεις και κατάχρηση, με το ζόρι τρώγονται)
Φτίαξε στο σπίτι σου σε 2 λεπτά το ψωμάκι χάμπουργκερ που έχω ανεβάσει, βάλε μέσα το τυράκι σαλαμάκι και άσε τις sorry σκυλοτροφές για τους άλλους. Τους ίδιους αν όχι λιγότερο υδατάνθρακες θα πάρεις και από γεύση καμία σχέση ο πατσάς με το γιουβέτσι
[url][/url]www.diaet-ticker.de] [/url]

Re: Φρυγανιές Νορβηγίας 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #6385

• nifitsa
  • Το Άβαταρ του/της nifitsa
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Χα χα!! Ειναι λιγο αχυρα αλλα δεν τις τρωω και ποτε σκετες, δοκιμασε τες με τυρι κρεμα ή με βούτηρο και λιγη μαρμελάδα ζωγράφος χωρις ζάχαρη και θα είναι μια χαρα!!!
Είδα και τη συνταγή σου για burger, θα δοκιμασω να τα φτιάξω το βράδυ αρκεί να μην έχουν γεύση ταχίνι...τη βαρέθηκα!!!..Θα σου πω τις εντυπωσεις μου!

Re: Φρυγανιές Νορβηγίας 9 Χρόνια 9 Μήνες πριν #6399

• mamamaria
  • Το Άβαταρ του/της mamamaria
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
εχεις βεβαια ποψιν σου οτι η μαρμελαδα του ζωγραφου μπορει να μην εχει ζαχαρη αλλα εχει φρουκτοζη, ε; και ολα τα εις -οζη πλην της σουκραλοζης ειναι τζιζζζζ!

Re: Φρυγανιές Νορβηγίας 8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #10188

• mammajoanna
  • Το Άβαταρ του/της mammajoanna
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 12
Καλησπερα!
Βρηκα σημερα στο Aldi (σουπερ μαρκετ) φρυγανιες με 2,8 κ 3 υδατ ανα φετα ονομα:KORNGOLD..τιμη 0,99 το πακετο των 250 γρ!! 30 κομματια -φετες.. η 1η με σουσαμι, κ η 2η ολικης αλεσης αλευρι σιτου κ σικαλης κ πιτουρο σιτου ..απο γευση..θα σας ενημερωσω αυριο, αμεσως μετα το πρωινο..
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα

Syndication