Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Τι γινεται με το "εμβολιο";

Τι γινεται με το "εμβολιο"; 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #6058

• roulaki
  • Το Άβαταρ του/της roulaki
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 57
Το βρηκα στο YouTube και ειπα να το μοιραστω μαζι σας. Ειναι λιγο τρομακτικο, ειναι η αληθεια, αλλα what if ????......

[url:339ewb5p][/url]

Περιμενω τις αποψεις σας για το θεμα. Η Κυρια ειναι πρωην υπουργος υγεις της Φινλανδιας. Και καποιοι βιαστηκαν να την βγαλουν τρελη!!!
love your self
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Τι γινεται με το "εμβολιο"; 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #6063

• mary
  • Το Άβαταρ του/της mary
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Εγώ μέχρι τώρα έχω ρωτήσει παιδίατρο, καρδιολόγο, γυναικολόγο, μαία και φαρμακοποιό, τους οικογενειακούς μας δηλαδή γιατρούς και ήταν κάθετα αρνητικοί. Δεν συστήνουν το εμβόλιο ούτε σε μας ούτε στα παιδιά μας. Μήπως να ρωτήσω και κανένα παππά αν έχει θέσεις στο νεκροταφείο σε περίπτωση που με πείσουν τα ΜΜΕ να το κάνω; Βέβαια είναι δίκοπο μαχαίρι η κάθε επιλογή και ο καθένας ας πάρει την ευθύνη των επιλογών του.
[url][/url]www.diaet-ticker.de] [/url]

Re: Τι γινεται με το "εμβολιο"; 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #6071

• Νατάσα
  • Το Άβαταρ του/της Νατάσα
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Εγώ δεν θα το κάνω.
Το παιδί μου δεν θα το κάνει
Ο άνδρας μου δεν θα τοκάνει.
Οι σκεπτόμενοι φίλοι μου δεν θα τοκάνουν.
Εσείς;
Θα κάνετε ό,τι νομίζετε.
Αλλά λίγη λογική σκέψη δεν βλάπτει.
Απέτυχαν με την γρίπη των πτηνών με την Κοξάκι και καθε λίγο και λιγάκι με κάτι άλλο που δημιουργείται από το πουθενά να σπρώξουν τη μάζα να γεμίσει τα ταμεία των φαρμακευτικών βιομηχανιών και τώρα το επιχειρούν ξανά.
Ακούστε θαραλλέους επιστήμονες τους τελευταίους των Μοϊκανών που τιμούν ουσιαστικά τον όρκο του Ιπποκράτη να δείτε τι΄λένε: ΟΧΙ στο εμβόλιο του θανάτου.
Πράξτε ό,τι νομίζετε.
Εγώ δεν θα πάρω

Re: Τι γινεται με το "εμβολιο"; 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #6150

• katerina27
  • Το Άβαταρ του/της katerina27
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 10
εγω μαλλον θα ειμαι αντιθετη απο τα προαναφερθεντα αλλα...... θα το κανω!!!! μπορει ολα οσα λετε σαφως να παιζουν ρολο κ σαφως να κρυβονται συμφεροντα κ ολα τα λοιπα αλλα εγω θεωρουμε ομαδα πρωτου κ υψηλου κινδυνου κ θα το κανω! ωφειλω να το κανω... απο κει κα περα νομιζω οτι το θεμα εχει παρει συμαντικες τραγικες διαστασεις... θεωρω οτι ο εμβολισμος για μια ασθενεια οπως χρονια εχουν γινει τωρα γι εκατομμυρια ασθενειες, σωζει απο πανδημιες κ μεταλλαξη του ιου σε κατ χειροτερο.. το εχει κανει τοσα εκατομ κομος χωρις<συνεπειες, κ υστερα συνεπειες εχουν ολα τα εμβολια μικρες οι μεγαλες δε μου λεει κατι... ωστοσο αν ειστε υγειεης κ δεν εχετε κνει γενικως εμβολια ισως δεν ειναι επειγουσα αναγκη να το κανετε αλλα αν υπαρχει η παραμικρη ευαισθησια τοτε καλο ειναι να γινει για αποφυγη χειροτερων καταστασεων!!

Re: Τι γινεται με το &quot;εμβολιο&quot;; 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #6154

• nifitsa
  • Το Άβαταρ του/της nifitsa
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Ας το κάνει όποιος έχει πραγματικό λόγο να το κάνει.
Δηλαδή όποιος ανήκει σε ομάδα υψηλού κινδύνου. Εγώ το πέρασα, και μάλιστα από τους πρώτους. Δεν ήταν τίποτα πιστέψτε με. Απλά φέρθηκα υπεύθυνα! Κλείστηκα μέσα στο σπίτι και δεν είδα άνθρωπο, για 2 βδομάδες,(παρόλο που μετά την πέμπτη μέρα ήμουν μια χαρά) πέρα από το σήζυγό μου ο οποίος παραδόξως δεν κόλλησε, ενώ στο νοσοκομείο του είπαν ότι δεν πρόκειται να τη γλιτώσει!!! Παρόλα αυτά του είπαν οκ δεν τρεχει τίποτα και να κολλήσεις υγιέστατος είσαι... Όπως το περνάει η γυναίκα σου, έτσι θα το περάσεις κι εσυ.
Όποιος δεν έχει λόγο να το κάνει μην τυχόν και τρυπηθεί άδικα με μη δοκιμασμένα εμβόλια.

Re: Τι γινεται με το &quot;εμβολιο&quot;; 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #6155

• mary
  • Το Άβαταρ του/της mary
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
nifitsa\n
Ας το κάνει όποιος έχει πραγματικό λόγο να το κάνει.
Δηλαδή όποιος ανήκει σε ομάδα υψηλού κινδύνου. Εγώ το πέρασα, και μάλιστα από τους πρώτους.
Δηλαδή κόλλησες τη γρίπη; αν κατάλαβα καλά. Λοιπόν πες μας όλες τις λεπτομέριες σε παρακαλώ. Πως κατάλαβες ότι είναι η γρίπη και όχι μια ίωση; τι συμπτώματα είχες που απευθύνθηκες, τι θεραπεία έκανες. ΟΛΑ. Να πάρουμε και εμείς μια έγκυρη πληροφόρηση και όχι τις κινδυνολογίες των δημοσιογράφων.
[url][/url]www.diaet-ticker.de] [/url]
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα

Syndication