Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΠΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ?

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΠΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ? 7 Χρόνια 4 Μήνες πριν #19997

  • Νίνα
  • Το Άβαταρ του/της Νίνα
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 2
Καλημέρα και από εμένα εδώ και δύο μέρες σας διαβάζω και βλέπω ότι έχετε καταφέρει πολλά πράγματα.
Λοιπόν ας συστηθώ και εγώ.
Ονομάζομαι Νίνα είμαι 22 χρονών και έχω έναν αξιολάτρευτο μπουμπουκο ο οποίος κλείνει τα 2 την άλλη εβδομάδα.Στην εγκυμοσύνη έβαλα 20KG τα οποία δεν μπόρεσα να χάσω. Έχω πρόβλημα στο να συγκρατήσω τον εαυτό μου από το φαγητό θέλω να ξεκινήσω την διατροφή αλλά δεν ξέρω πως? Τι να κάνω για να καταφέρω να την διατηρήσω σιχαίνομαι την εικόνα του εαυτού μου. Νομίζω ότι πάσχω από συναισθηματική υπερφαγία.
Αναμένω για της συμβουλές σας.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ! ΠΩΣ ΝΑ ΑΡΧΙΣΩ? 7 Χρόνια 2 Μήνες πριν #20002

  • aggy
  • Το Άβαταρ του/της aggy
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 248
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 12
γεια σου νινα!! να σου ζησει το μπεμπακι.για να ειμαστε σε αυτο το φορουμ ολοι λιγο πολυ πασχουμε απο συναισθηματικη υπερφαγια και λαιμαργια.δυστυχως η ευτυχως τα κιλα δεν μπαινουν απο μονα τους.Λοιπον στο θεμα μας.πρωτον θα εφοδιαστεις με τα απαραιτητα και μετα ξεκινας.μην φοβασαι στην αρχη τις ποσοτητες.θα μετρας τους υδατανθρακες σου να ειναι κατω απο 20 γρ.αυγουλακια τηγανητα με πιπερια μπεικον .λουκανικα μαγιονεζα.δεν ξερω αν διαβασες καποια πραγματα στο φορουμ αλλα οσο ποιο απλα την κανεις τοσο πιο γρηγορα θα χασεις τα κιλα.κομμενα εντελως ζαχαρη αλευροειδη-σφολιατοειδη μακαρονια πατατες ρυζι.και πολυ νερο!!! καλη επιτυχια σου ευχομαι ειμαστε και στο φεις μπουκ Lowcarblife.org αλλα εδω θα βρεις περισσοτερες πλροφοριες.στο φεις για κουβεντουλα
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.067 δευτερόλεπτα

Syndication