Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: diet diary

diet diary 6 Χρόνια 7 Μήνες πριν #20076

  • elsa
  • Το Άβαταρ του/της elsa
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 391
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
700gr. ακόμη έφυγαν. Υποψιάζομαι ότι επειδή έφαγα αρκετό ζελέ λάιτ αυτήν την εβδομάδα και ήπια και μια φορά green cola, αυτό επηρέασε την απώλεια. Συνεχίζω λοιπόν πιο προσεκτικά, ζύγισμα την άλλη Τρίτη. Συνολική απώλεια για τις τρεις εβδομάδες 4,100, μενού σήμερα μουσακά άτκινς και το βράδυ μπριζόλα. Από γλυκό θα φάω λίγο ταχίνι (σκέτο όμως) και ένα σοκολατάκι S&B με περίπου 1,5γρ. Αν δω ότι με "κολλάει" κι αυτό, θα το κόψω μαχαίρι! Καλημέρα σε όλους!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

diet diary 6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #20079

  • elsa
  • Το Άβαταρ του/της elsa
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 391
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
-900γρ αυτή την εβδομάδα και -14 πόντους. Συνολική απώλεια του μήνα (κλείνω 4 εβδομάδες) 5 κιλά και 25 πόντους μείον. Ανακάλυψη της εβδομάδας: επειδή βαριέμαι τη σκόνη πρωτείνης σκέτη (η συγκεκριμένη δεν έχει και την καλύτερη γεύση-έχω φάει και καλύτερες), την έκανα κέικ, μαζί με ένα αυγό, λίγη κρ. γάλακτος, ζαχαρίνη και κακάο...έβαλα και ένα σοκολατάκι S&B τεμαχισμένο, μου έβγαλε δύο ατομικά κεκάκια με 2υδ/κες έκαστο, γεύση σοκομπανάνα! Για γλυκό διαίτης,τέλειο, δεν το συζητώ!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

diet diary 6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #20081

  • elsa
  • Το Άβαταρ του/της elsa
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 391
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
Μπήκα αισίως στην 6η εβδομάδα, με -500γρ. Λογικό, γτ περιμένω περίοδο-άρα η κατακράτηση κάνει πάρτυ! Από διάθεση σούπερ, σήμερα ανακάλυψα και άγλυκο αμυγδαλόγαλα στο Σκλαβενίτη, το είχε και προσφορά, με μόλις 0,6γρ./100μλ. Πήρα και λίγα φουντούκια, να βάλω και κανα ξηρό καρπό σιγά σιγά...Επίσης τώρα τελευταία απολαμβάνω για πρωινό μια fin crisp με πατέ ελιάς, πολύ ωραίο είναι. Αύριο θα τη φάω τη φρυγανίτσα μου με λίγο τυροσαλάτα που βρήκα στα ΑΒ (3,8γρ/100γρ). Αυτά για την ώρα, ραντεβού την άλλη Τρίτη!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

diet diary 6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #20082

  • elsa
  • Το Άβαταρ του/της elsa
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 391
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
Σήμερα ζυγίστηκα 85,100, άλλα 700γρ κάτω, παρόλο που η εβδομάδα ήταν πραγματικά δύσκολη και έφαγα ακατάστατα: δλδ όχι πάνω από τους 20 υδ/κες, αλλά με λίγα λαχανικά, φαγητό κυρίως απέξω κλπ. Επίσης -3 πόντους από την περιφέρεια, νομίζω κι αυτό ενθαρρυντικό είναι...άντε καλή εβδομάδα!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

diet diary 6 Χρόνια 6 Μήνες πριν #20083

  • elsa
  • Το Άβαταρ του/της elsa
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Δημοσιεύσεις: 391
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 32
Δεν πρόλαβα να γράψω χθες, όμως κι αυτην την εβδομάδα έχασα και μάλιστα περισσότερο από κιλό-συγκεκριμένα 1200. Σήμερα ήμουν άλλα 200γρ κάτω, 84.200, δλδ έχω χάσει 8 κιλά ακριβώς σε 1 1/2 μήνα....τώρα ξέρω πως ο ρυθμός απώλειας θα πέσει, αλλά δεν πειράζει, πάω αργά γιατί βιάζομαι, όπως λέει και το λαικό γνωμικό...την άλλη Τρίτη πάλι!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.070 δευτερόλεπτα

Syndication