Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ειμαι νεα!!!!

ειμαι νεα!!!! 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #980

• ΣΙΣΣΥ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΙΣΣΥ
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
ειμαι πολυ καινουργια λιγο περιεργα μου φαινονται ολα αυτα που λετε σας βρισκω πολυ καταρτισμενους!!!!Ο ΚΑΤΑΛΟΓΟς ΤΡΟΦΙΜΩΝ δεν μου διαβαζει τα προιοντα παρα μονο τις τιμες(δηλαδη διαβαζει αριθμους και οχι γραμματα) τι μπορουμε να κανουμε για αυτο? απο σημερα αρχιζω την διαιτα ελπιζω να παω καλα αλλα μπερδευομαι ελαφρως θα ξεκινησω με το ενδεικτικο μενου!!!καντε κατι πιο πρακτικο για μας που ειμαστε ασχετοι!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: ειμαι νεα!!!! 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #981

• roulaki
  • Το Άβαταρ του/της roulaki
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 57
καλως ορισες Σισσυ. για τα προβληματα που αντιμετωπιζεις, θα αφησω να σου απαντησει καποιος πιο αρμοδιος. οσο για τη διατροφη, δεν ειναι τοσο δυσκολη οσο νομιζεις. μολις μπεις σε μια σειρα, θα υπολογιζεις απο μνημης τους υδατανθρακες. εγω διανυω την τεταρτη εβδομαδα, εχω ηδη χασει 3 κιλα, και εχω γινει το καλυτερο κομπιουτερακι του κοσμου. α! και το καλυτερο λαγωνικο low carb του super market!
love your self

Re: ειμαι νεα!!!! 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #983

• ΣΙΣΣΥ
  • Το Άβαταρ του/της ΣΙΣΣΥ
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
roulaki έγραψε:
καλως ορισες Σισσυ. για τα προβληματα που αντιμετωπιζεις, θα αφησω να σου απαντησει καποιος πιο αρμοδιος. οσο για τη διατροφη, δεν ειναι τοσο δυσκολη οσο νομιζεις. μολις μπεις σε μια σειρα, θα υπολογιζεις απο μνημης τους υδατανθρακες. εγω διανυω την τεταρτη εβδομαδα, εχω ηδη χασει 3 κιλα, και εχω γινει το καλυτερο κομπιουτερακι του κοσμου. α! και το καλυτερο λαγωνικο low carb του super market!
:D ευχαριστω να σαι καλα ελπιζω να μπω σε ενα ρυθμο!!προς το παρον κανω γκαφες!!!ειναι λιγο μπερδεψουρα!!οποιος μπορει ας βοηθησει!!!γιατι δεν μπορω να δω τον καταλογο!!!

Re: ειμαι νεα!!!! 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1001

• xristina
  • Το Άβαταρ του/της xristina
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Γεια σας και από μένα! Πο-πο! Σαν να κάνω εξομολόγηση μου φαίνετε... Λοιπόν και εγώ ξεκίνησα πριν μια εβδομάδα! Εύκολο μου φαίνετε (μάλον γιατί δεν είναι πολύς καιρός που αποχωρίστηκα τη μεγαλη μου αγάπη, τα γλυκά!) Νομίζω καλά τα πάω. Έχω χάσει 2 κιλά, θα μου πείτε είναι μόνο υγρά, αλλά αισθάνομαι κιόλας καλύτερα. Η κοιλίτσα μου (παρόμια με αυτή του Βούδα), που είναι και το μεγαλύτερο πρόβλημα μου, έχει "πέσει" αρκετά και το στομάχι μου με ενοχλεί πολύ λιγότερο (έχω διαφραγματοκοίλη :( ) ) )

Re: ειμαι νεα!!!! 10 Χρόνια 5 Μήνες πριν #1002

• Marina
  • Το Άβαταρ του/της Marina
  • Αποσυνδεμένος
  • Administrator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
Καλησπέρα πέρα ως πέρα! :D

Κορίτσια καλώς ήρθατε και εύχομαι να μείνετε ... forever! :wink:

Παίρνω αφορμή από το Ρουλάκι και σας υπευνθυμίζω ότι το low carb hunting -κοινώς σηκώνω οτιδήποτε υπάρχει στο σούπερ μάρκετ για να δω πόσους υδατάνθρακες έχει και αν δεν μου κάνει κάνω και την γκριμάτσα μπλιαχ :? - επιβάλλεται τώρα που είστε στην αρχή.

Μην "μασήσετε" από τον τρόπο που κοιτάει η πωλήτρια ή ο κόσμος. Να θυμάστε πως αυτοί είναι λάθος, που δεν κοιτάνε τι τρώνε -για αυτό γίνονται και σαν βόδια :P .

Άντε καλή σας αρχή! :)
Να σε προσέχεις, Marina
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.047 δευτερόλεπτα

Syndication