Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Ποτά

Ποτά 11 Χρόνια 2 Μήνες πριν #161

• Marina
  • Το Άβαταρ του/της Marina
  • Αποσυνδεμένος
  • Administrator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
Εδώ βάζουμε τα ποτά που έχουν χαμηλούς υδατάνθρακες. Αν βρείτε και φωτογραφία... ακόμη καλύτερα!
Να σε προσέχεις, Marina
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Ποτά 11 Χρόνια 1 Μήνας πριν #190

• ximaira
  • Το Άβαταρ του/της ximaira
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΠΟΤΑΚΙ ΚΑΙ ΔΡΟΣΕΡΟ
ΒΑΖΟΥΜΕ ΒΟΤΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΕΙΚΕΡ ΜΕ ΚΡΕΜΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΑΚΤΥΠΗΤΗ(ΡΕΥΣΤΗ)-ΝΕΣ ΚΑΦΕ ΣΚΟΝΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ-ΤΑ ΧΤΥΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΧΑΜΗΛΟ ΠΟΤΗΡΙ ΓΕΜΑΤΟ ΑΠΟ ΘΡΙΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΠΑΓΟ-ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ ΓΛΥΚΟ ΡΙΧΝΕΤΕ ΖΑΧΑΡΙΝΗ ΣΤΟ ΣΕΙΚΕΡ-ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΑΛΑΚΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΟΤΚΑ ΚΑΛΟΥΑ Η' ΜΠΕΙΛΙΣ
ΔΟΣΕΙΣ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ-ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΛΙΓΟΥΣ ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΚΡΕΜΑΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΑΞΙΖΕΙ....ΑΣΠΡΟ ΠΑΤΟ

Re: Ποτά 10 Χρόνια 7 Μήνες πριν #721

• mamamaria
  • Το Άβαταρ του/της mamamaria
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
αντικαθιστωντας τη βοτκα με κονιακ και αφαιρωντας τον καφε, εχουμε το θρυλικο των λυκειακων μου χρονων "alexander". και λιγη κανελιτσα πανω του παει

Re: Ποτά 10 Χρόνια 3 Εβδομάδες πριν #3463

• bluesmartoulis
  • Το Άβαταρ του/της bluesmartoulis
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
ximaira έγραψε:
ΣΑΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟ ΠΟΤΑΚΙ ΚΑΙ ΔΡΟΣΕΡΟ
ΒΑΖΟΥΜΕ ΒΟΤΚΑ ΣΕ ΕΝΑ ΣΕΙΚΕΡ ΜΕ ΚΡΕΜΑ ΓΑΛΑΚΤΟΣ ΑΚΤΥΠΗΤΗ(ΡΕΥΣΤΗ)-ΝΕΣ ΚΑΦΕ ΣΚΟΝΗ ΚΑΛΥΤΕΡΑ-ΤΑ ΧΤΥΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΧΑΜΗΛΟ ΠΟΤΗΡΙ ΓΕΜΑΤΟ ΑΠΟ ΘΡΙΜΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΠΑΓΟ-ΑΝ ΤΟ ΘΕΛΕΤΕ ΓΛΥΚΟ ΡΙΧΝΕΤΕ ΖΑΧΑΡΙΝΗ ΣΤΟ ΣΕΙΚΕΡ-ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΕΝΑΛΑΚΤΙΚΟ ΤΟΥ ΒΟΤΚΑ ΚΑΛΟΥΑ Η' ΜΠΕΙΛΙΣ
ΔΟΣΕΙΣ ΔΕΝ ΒΑΖΩ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΓΟΥΣΤΟ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ-ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΛΙΓΟΥΣ ΥΔΑΤΑΝΘΡΑΚΕΣ ΛΟΓΟ ΤΗΣ ΚΡΕΜΑΣ ΑΛΛΑ ΜΙΑ ΣΤΟ ΤΟΣΟ ΑΞΙΖΕΙ....ΑΣΠΡΟ ΠΑΤΟ

Έξοχο ποτάκι! Έξοχο! Βέβαια, εγώ μία γουλίτσα ήπια μόνο (είμαι σε φάση ενεργοποίησης) το υπόλοιπο το ήπιε ο επίσημος δοκιμαστής μου (ιδέ σύντροφος - τί περνάει κι αυτός ο δόλιος μ΄εμένα που΄μπλεξε)
Ximaira, ευχαριστούμε πάρα πολύ.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.043 δευτερόλεπτα

Syndication