Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Κι άλλες σοκολατες!

Απ: Κι άλλες σοκολατες! 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15097

• evita71
  • Το Άβαταρ του/της evita71
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 3
Ευχαριστω κριστι μου!! Θελω σιγουρα 15-20 κιλα ακομη και μετα εχει κι αλλο...αλλα χωρις εννοια...χαχαχα
Δεν εχω ανχος θα ελεγα...θελω τα υπολοιπα να τα εχω χασει σε 1 χρονο και να εχω μπει τοτε στο πολυ πολυ χαλαρο επιπεδο ..δλδ να συνεχιζω οπως ειπαμε την διατροφη , γιατι ειναι διατροφη ζωης και οτι χανω..
Το μονο που φοβαμαι καπως ειναι η περιοδος της νηστειας πριν το Πασχα που κανω παντα λογω ταματος .
Τι θα γινει φετος πρωτη φορα με την διατροφη μας?? Αυτο εχω ανχος μονο ....
Ελπιζω και πιστεω πως θα τα καταφερω .
Καλη μας συνεχεια!!
Φιλια Εβιτα!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Απ: Κι άλλες σοκολατες! 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15098

• kristi
  • Το Άβαταρ του/της kristi
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Σε ευχαριστώ εβίτα μου!Με ξε-αγχώνεις γιατι και εγω τρώω πάααρα πολύ με αυτη τη δίαιτα κ ανησυχω οτι δεν θα χάσω και είναι αρχη ακομα!!Πιστευω οτι αν μ φύγουν τα πρώτα θα ηρεμήσω και εγω μετα!Τρώω και εγω πολύ σ&β και βάζω μπόλικη μαγιονέζα και αυτά κυρίως είναι που δεν ηξέρα αν με παχαίνουν!
Καλη συννέχεια να έχουμε όλες!!

Απ: Κι άλλες σοκολατες! 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15099

• evita71
  • Το Άβαταρ του/της evita71
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Ποσο καιρο κανεις κριστι μου? ποσα εχεις χασει εως τωρα?
Εγω στην φαση ενεργοποιησης τις 2 πρωτες εβδ ημουν πολυ αυστηρη μονο ψητα λιγη σαλατα και ζελε λαιτ και εχασα τα πρωτα 6 κιλα μετα εβαλα συνταγες-γευσεις κλπ και χανω πιο σταθερα.
Ποσα κιλα εχεις στοχο? Μπορει να εχεις πχ μονο 15 κιλα ενω εγω 30 και ..οποτε δεν εχουμε τον ιδιο ρυθμο απωλειας!!

Απ: Κι άλλες σοκολατες! 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15100

• kristi
  • Το Άβαταρ του/της kristi
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Eβιτακι 10 μερούλες κανω μόνο στην ουσία ενω πρόσπαθω να την ξεκινησω 20 μερες τωρα, αλλα είμαι τοσο ταλαιπωρημενη απο τις διαιτεσ που μονο μια εβδομαδα την εχω κανει ολοκληρωτικα χωρις παυσεις και ατασθαλίες!, εχω να χάσω 10 κιλά περίπου και θα ζύγιστώ οταν θα είμαι τρελά αφοσιωμενη στην διαιτα μου!!
Η αληθεια είναι οτι εχω κουραστει τόοοσο πολυ απο δίαιτες που θέλω να το παω πολυ πολυ αργα τώρα!
Η τελευταια που εκανα ηταν η ντουκαν αν την εχετε ακουστα η οποια μου διελυσε το στομαχι και το εντερο πηγα σε γιατρους και τέλικα ξανα πηρα όλα τα κιλα που είχα χασει !Τωρα με την ατκινς εχω βρει την υγεια μου νίωθω ορεξάτη και τρώω τα παντα δεν στερουμαι τίποτα αν και λίγο καιρο στη διαιτα!
Το μονο που φόβάμαι είναι οτι αυτα που τρώμε εχουν πολλες θερμίδες κ λίγο να ξεφύγεις την εβαψες!!
Εντωμεταξυ αυτο με τα λιπαρα δεν το εχω χωνέψει ακομα ,αλλα οταν δώ απωλεια ισως παρω χαμπάρι οτι με λίπος καις λίπος!!
ελπίζω αυτη τη φόρα να μην τα ξάναπαρω παλι τα κιλα!!γιατ εχω κουραστεί τοοοσο πολυ!:(
Τελευταία διόρθωση: 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν από kristi.

Απ: Κι άλλες σοκολατες! 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15101

• christinaki1989
  • Το Άβαταρ του/της christinaki1989
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 67
evita Ι'm soooo jealοus :lol: :lol: !!!!!Πως το κανεις αυτο ρε γαμωτο?Τρως τοσο πολυ και σοκολατες και χανεις ετσι???Εμενα καλα φυγανε ευκολουτσικα τα 10 κιλακια.Αλλα απο δω και περα σκουρα τα πραγματα.Λεω να "σοκαρω" τον οργανισμο τρωγοντας παρα πανω υδατ. για 2 μερες εχω διαβασει οτι πιανει.Γιατι πλεον μαλλον ο οργανισμος μου συνηθισε σ'αυτα που τρωω και δε χανει.
Κοριτσια οποια θελει να γινουμε φιλες στο φατσοβιβλιο .
Τελευταία διόρθωση: 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν από christinaki1989.

Απ: Κι άλλες σοκολατες! 8 Χρόνια 10 Μήνες πριν #15102

• ninika
  • Το Άβαταρ του/της ninika
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Ως προς το θέμα της νηστείας, θα'θελα να θέσω τη δική μου εμπειρία. Ξεκίνησα την Άτκινς πριν 14 μήνες. Τη νηστεία των Χριστουγέννων πέρσι δεν την τόλμησα, το προσπάθησα όμως και τα κατάφερα το Πάσχα. Γι'αυτό την ξεκίνησα και τώρα, για τα Χριστούγεννα. Δεν είναι ιδιαίτερα εύκολο αν έχεις μάθει να τρως πολύ. Εγώ πλέον έχω συνηθίσει σε μικρές ποσότητες, μόνο το πρωινό με ζορίζει λίγο γιατί δεν υπάρχουν πολλές επιλογές. Πάντως χάνω πολύ πιο εύκολα τώρα.

Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.076 δευτερόλεπτα

Syndication