Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Ρόφημα πρωτείνης με γεύση τρούφα σοκολάτα και άλλα γλυκά

Ρόφημα πρωτείνης με γεύση τρούφα σοκολάτα και άλλα γλυκά 8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #13597

• mihalis2001gr
  • Το Άβαταρ του/της mihalis2001gr
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Γειά σας παιδιά και μπράβο για το καταπληκτικό φόρουμ, αποφάσισα πρόσφατα να αρχίσω κετογενή δίαιτα γιατί θέλω να χάσω κάποια κιλά(~15-18), και σε 4 μέρες έκανα την πρώτη "κλεψιά" και έφαγα μια σοκολάτα επειδή με είχε πιάσει μια απίστευτη μανία για γλυκό. Επειδή όμως ήδη έχω χάσει 3.8 κιλά λίπος(μετρημένα με λιπομέτρηση), αποφάσισα να βρω κάτι για υποκατάστατο. Προσωπικά πιστεύω οτι το βρήκα, είναι πρωτείνη που βγαίνει με διάφορες γεύσεις γλυκών(εγώ πήρα τρούφα σοκολάτα) και είναι ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ, σκεφτείτε να πίνετε γάλα με 10 κουταλιές Nesquik ένα πράμα.Και το καλύτερο είναι οτι σε αντίθεση με άλλες πρωτείνες έχει 0γρ υδατάνθρακες και 0γρ λιπαρά. Λέγεται Nectar και είναι της εταιρείας Syntrax.

H τιμή μόνο είναι λίγο τσιμπημένη, 29 ευρώ το 1 κιλό.

ΥΓ
Και οι γεύσεις της με γλυκά, και τα φρούτα που είχα δοκιμάσει(μήλο) αξίζουν, και δε φέρνουν φούσκωμα σαν κάποιες άλλες πρωτείνες.

Επίσης αν κάποιος θέλει κάποια συμβουλή για πρωτείνες κτλ μπορεί να με ρωτήσει, έκανα για πολύ καιρό αθλητικη διατροφή μέχρι που είχα ένα τροχαίο με τη μηχανή και έγινα 3πλάσιος μέχρι να φτιάξει το πόδι μου.
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Ρόφημα πρωτείνης με γεύση τρούφα σοκολάτα και άλλα γλυκά 8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #13599

• karlajo
  • Το Άβαταρ του/της karlajo
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
που μπορω να τη βρω αυτη την πρωτεινη;;;;;;

Re: Ρόφημα πρωτείνης με γεύση τρούφα σοκολάτα και άλλα γλυκά 8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #13617

• ephoebe
  • Το Άβαταρ του/της ephoebe
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
29.00€ το κιλό φαίνεται καλεί τιμή για isolate, που μπορούμε να τη βρούμε; Με εδιαφέρει αρκετά!

I did it once, I can do it again ...

Re: Ρόφημα πρωτείνης με γεύση τρούφα σοκολάτα και άλλα γλυκά 8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #13618

• mihalis2001gr
  • Το Άβαταρ του/της mihalis2001gr
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Ναι είναι πολύ καλή τιμή για isolate, υπάρχει σε αρκετά καταστήματα με τέτοια είδη. Απλά προσέξτε γιατί οι τιμές κυμαίνονται πολύ.

Αν αφήνουν και οι mods μπορώ να γράψω 2-3 που την φέρνουν

Re: Ρόφημα πρωτείνης με γεύση τρούφα σοκολάτα και άλλα γλυκά 8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #13622

• ephoebe
  • Το Άβαταρ του/της ephoebe
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Ελπίζω να σου επιτρέψουν γιατί εκεί που κοίταξα εγώ την βρήκα 39,00-40,00€.
Δεν ξέρω αν μπορείς να μου στείλεις πμ.

I did it once, I can do it again ...

Re: Ρόφημα πρωτείνης με γεύση τρούφα σοκολάτα και άλλα γλυκά 8 Χρόνια 2 Μήνες πριν #13628

• karlajo
  • Το Άβαταρ του/της karlajo
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
mihalis2001gr στειλε μου σε παρακαλω σε πμ απο που βρηκες την πρωτεινη!ευχαριστωωωωωω
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.052 δευτερόλεπτα

Syndication