Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: ΖΕΟΛΙΘΟΣ

ΖΕΟΛΙΘΟΣ 8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #13178

• nadia
  • Το Άβαταρ του/της nadia
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Καλημερα παιδια δεν ξερω αν εχετε αναφερθει σε καποια συζητηση για τον ζεολιθο εψαξα λιγο και δεν βρηκα κατι.τον ανακαλυψα χθεσ καθως εψαχνα σε ενα σιτε φαρμακειου για καποια καλη πολυβιταμινη να παρω.ηθελα μια να εχει τα παντα και μεταλλα και βιταμινες εκτος απο σιδηρο βεβαια αφου ειδη τρωω παρα πολυ κρεας.μου εβγαλε τον ζεολιθο και ελεγε οτι ειναι καταλληλος για ανθρωπους που κανουν διαιτα και γυμναστικη οτι σε βοηθα παρα πολυ,οτι κρατα τις τοξινες απο τον οργανισμο σου,οτι περιεχει και καποια απαραιτητα στοιχεια.δεν εδειχνε ετικετα να δω συγκεκριμενα τι.μου φανηκε καλο.ξερει κανεις τιποτα?να το παραγγειλω??
το βρηκα εδω http://www.pharmacy4u.gr/product_info.p ... s_id=12720
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: ΖΕΟΛΙΘΟΣ 8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #13196

• daro801
  • Το Άβαταρ του/της daro801
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
Φυσικά και κάνει ..Δοκιμασέ το αν δεν χάσεις κιλά όσο την χρησιμοποιεις,σταματειν την!

Re: ΖΕΟΛΙΘΟΣ 8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #13200

• nadia
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
οκ θα το αγορασω σημερα κιολας!!υπαρχει περιπτωση να με κολλησει ο ζεολιθος?αλλιως τι βιταμινη να παιρνω?οι περισσοτερες που βρηκα εχουν και σιδηρο.επειδη δεν εχω αγορασει ακομα βιταμινες και ειμαι 2 βδομαδες ατκινς χθεσ ειχα κατι ζαλαδες οποτε πρεπει να παρω αμεσα βιταμινες με ολα τα στοιχεια.

Re: ΖΕΟΛΙΘΟΣ 8 Χρόνια 4 Μήνες πριν #13226

• mammajoanna
  • Το Άβαταρ του/της mammajoanna
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 12
Της Lanes με ginseng δεν εχει σιδηρο..αλλα εμεις τα κοριτσακια (την εποχη που εχουμε περιοδο) δε υπαρχει προβλημα κ αν παρουμε με σιδηρο..οι περισσοτερες, τον χρειαζομαστε..

Re: ΖΕΟΛΙΘΟΣ 8 Χρόνια 3 Μήνες πριν #13419

• nadia
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
παιδια υπαρχει περιπτωση να με κολλησει στα κιλα ο ζεολιθος?δεν εχω καταλαβει τι ακριβως κανει αλλα γραφει οτι ειναι ειδικο για οποιον κανει διαιτα.παιρνω εδω και μια βδομαδα τωρα.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.064 δευτερόλεπτα

Syndication