Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Sokolata Canderel me 7gr carbs sta 85gr sokolatas?????

Re: Sokolata Canderel me 7gr carbs sta 85gr sokolatas????? 8 Χρόνια 7 Μήνες πριν #11327

• helene
  • Το Άβαταρ του/της helene
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Εγώ πάλι απο όταν έφαγα canderel έχω κολλήσει. Είναι τέλειες. Η sweet and balance ποτέ δεν μου άρεσε ιδιαίτερα, δε νιώθω οτι έχω φάει γλυκό, γι αυτό προτιμώ canderel, ας έχει περισσότερους υδ απο τη sweet and balance. bravo avo bravo avo bravo avo στην εταιρεία που την έβγαλε!!!
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Sokolata Canderel me 7gr carbs sta 85gr sokolatas????? 8 Χρόνια 6 Μήνες πριν #11571

• ephoebe
  • Το Άβαταρ του/της ephoebe
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
Από τότε που ξεκίνησα την Atkins προσπαθώ να μην τρώω γλυκά. Αυτός είναι και ο λόγος που την ξεκίνησα βασικά, με είχε πιάσει ψύχωση με τα γλυκά και τους υδατάνθρακες. Προτιμούσα να μην φάω φαγητό για να φάω γλυκό. Και βέβαια όσο έτρωγα γλυκά τόσο ήθελα και περισσότερα!!!

Anyway, από τότε που ξεκίνησα λοιπόν πήρα τη σοκολάτα που έχου στα LIDL με 82% κακάο, ναι είναι πικρή, ίσως είναι πολύ πικρή, αλλά τουλάχιστον μπορώ να φάω δυο κομματάκια χωρίς να με πιάνει μανία και να θέλω να την φάω όλη.

Γιατί τα λέω όλα αυτά; Γιατί σήμερα πέρασα από τα ΑΒ και είπα να πάρω μια Sweet N Balance και μια Canderel γάλακτος για να τις δοκιμάσω. Δεν θα πω ψέματα, είναι τέλειες! Ειδικά με την Canderel είναι σαν να τρως κανονική σοκολάτα γάλακτος! Το αποτέλεσμα; Τις πέταξα και τις δύο γιατί είμαι σίγουρη πως αν τις κρατούσα λίγο ακόμη δεν θα την έβγαζαν την μέρα!!!

Το ηθικό δίδαγμα για μένα: Δεν ξαναγοράζω ότι δεν μπορώ να ελέγξω, οπότε και οι δυο αυτές σοκολάτες βγαίνουν από τη λίστα με ψώνια :( Δεν πειράζει, καλά να 'μαστε!

Πάντως σίγουρα από γεύση είναι πολύ καλές και οι δύο!
Αυτά από μένα.

I did it once, I can do it again ...
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.054 δευτερόλεπτα

Syndication