Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: e-shop atkins!!!!!

e-shop atkins!!!!! 8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #10046

• αγαπη
  • Το Άβαταρ του/της αγαπη
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
Εχω ενα ενδιαφερον νεο για οσες δεν εχουν προσβαση σε προιοντα atkins στην περιοχη τους.Υπαρχει e-shop απ το οποιο μπορεις να παραγγειλεις οτι χρειαζεσαι!!!Εγω χαρηκα ιδιαιτερως γιατι δεν μπορουσα να βρω προιοντα atkins στην πολη μου επρεπε να παω η Καβαλα η Θεσσαλονικη.Το link ειναι http://diatrofit.gr/shop/products
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: e-shop atkins!!!!! 8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #10051

• tralalilalom
  • Το Άβαταρ του/της tralalilalom
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Μου φάνηκε κομματάκι ακριβό! Ρίξε μια ματιά στο http://www.pharmacy4u.gr που τις πουλάει και μεμονομένες (φθηνότερα) και χωρίς έξοδα αποστολής πανελλαδικά. :)
Μου είχες πει πως θα 'ρθει κάποια μέρα που ό,τι αντικρίζω θα το ερωτεύομαι..Τώρα αρχίζω και θυμάμαι..

Re: e-shop atkins!!!!! 8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #10053

• αγαπη
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
tralalilalom μου δεν βρηκα κατι για προιοντα ατκινς στο λινκ που μου εστειλες!!!που ακριβως ειναι τα προιοντα ατκινς;

Re: e-shop atkins!!!!! 8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #10055

• tralalilalom
  • Το Άβαταρ του/της tralalilalom
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Κάνε ένα search (πάνω δεξιά) τη λέξη atkins και θα σου τα βγάλει! Επίσης κοίταξε στις κατηγορίες στα προϊόντα για διαβητικούς (για splenda και τέτοια!).
Μου είχες πει πως θα 'ρθει κάποια μέρα που ό,τι αντικρίζω θα το ερωτεύομαι..Τώρα αρχίζω και θυμάμαι..

Re: e-shop atkins!!!!! 8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #10056

• αγαπη
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
tralalilalom ευχαριστω πολλυ το βρηκα τελικα.Οντως ειναι πιο φθηνα και λες δεν πληρωνουμε και εξοδα αποστολης!!! :D dance nce Τελεια goodluck odluck

Re: e-shop atkins!!!!! 8 Χρόνια 11 Μήνες πριν #10097

• EL.ES.
  • Το Άβαταρ του/της EL.ES.
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Θα κάναμε επίσημη ανακοίνωση, αλλά... μας προλάβατε!

Σε περίπτωση που δεν υπάρχει κάποιο σημείο πώλησης Atkins στην περιοχή σας, μπορείτε να προμηθευτείτε τα προϊόντα Atkins και από το επίσημο eshop της αντιπροσωπείας Atkins στην Ελλάδα: [url:33wur4vb]www.diatrofit.gr[/url]. Με κάθε νέα παραγγελία θα λάβετε δωρεάν DVD με ολοκληρωμένη παρουσίαση της Νέας Δίαιτας Atkins και όλων των προϊόντων, καθώς και με πραγματικές ιστορίες επιτυχίας ανθρώπων με τις δικές τους συνταγές και συμβουλές.
Στο ηλεκτρονικό κατάστημά μας μπορείτε να κάνετε τις αγορές σας γρήγορα, εύκολα και με ασφάλεια. Επίσης, μπορείτε να έχετε την βεβαιότητα πως θα προμηθευτείτε τα Ευρωπαϊκά προϊόντα Atkins, τα οποία παράγονται σύμφωνα με τους αυστηρούς κανονισμούς της Ευρωπαϊκής Ένωσης. Τέλος, μπορούμε να σας εγγυηθούμε πως τα προϊόντα Atkins θα φθάσουν σε εσάς φρέσκα και σε άριστη κατάσταση, όπως ακριβώς εάν τα αγοράζατε από κάποιο σημείο πώλησης, αφού η εταιρία μας λειτουργεί σύμφωνα με την πιστοποίηση ISO 9001:2000.

Φιλικά
Atkins Greece Team
ΚΑΣΤΡΙΝΑΚΗΣ - ΤΕΡΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΕ
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.061 δευτερόλεπτα

Syndication