Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι

ΘΕΜΑ: Ένα βιβλίο θησαυρός

Ένα βιβλίο θησαυρός 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #5848

• Νατάσα
  • Το Άβαταρ του/της Νατάσα
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Επειδή είμαι κάθετη στο πόσο η θετική σκέψη μας βοηθάει να επιτύχουμε τους στόχους μας, ν΄αλλάξουμε τη ζωή μας και να συντονιστούμε προς το κάλλιστο και όχι απλά το καλό, αναζητώ συνεχώς πηγές ενδυνάμωσης και καλλιέργειας αυτής μου της πεποίθησης.
Μια τέτοια πηγή αποδείχθηκε το βιβλίο που θέλω να σας προτείνω.
Δεν φαντάζεστε πόσο δυνατά λειτουργεί στο να κάνουμε μεγάλες αλλαγές.
Δεν είναι διάφήμηση. Κι επί τέλους, πως μιλάμε για το τπάδε ή το δείνα προϊόν που κυκλοφορεί στην αγορά και είναι καλό για την διατροφή μας, έ έτσι πιστεύω ότι μπορώ να προτείνω κάτι που είναι καλό για την πνευματική μας διατροφή.
Το βιβλίο τιτλοφορείται : "Αλλάξτε τα όλα σε 21 μέρες", έχει συγγραφέα την Ruth Fishel και είναι από τις εκδόσεις "Κριτική".¨
Όσοι το διαβάσετε και εφαρμόσετε όσα λέει θα εκπλαγείτε από το πόσα μπορούν ν΄αλλάξουν σε 21 μέρες.
Πρόταση κάνω με όλη την αγάπη και το ενδιαφέρον μου.
Γιατί έχουμε όλοι στόχους που θέλουμε πραγματικά να πετύχουμε και κάποτε δεν ξέρουμε το πως.
Φιλιά
Νατάσα
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Ένα βιβλίο θησαυρός 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #5859

• Marina
  • Το Άβαταρ του/της Marina
  • Αποσυνδεμένος
  • Administrator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
Εκτός αν είσαι παντρεμένη με τον εκδότη -που δεν είσαι :P - ευχαριστούμε για την πρόταση.

Προσωπικά αν δεν είχα αυτό το think positive θα την είχα βάλει την πέτρα στο λαιμό. Υπομονή και επιμονή θέλει η ζωή... :D
Να σε προσέχεις, Marina

Re: Ένα βιβλίο θησαυρός 10 Χρόνια 11 Μήνες πριν #5862

• Νατάσα
  • Το Άβαταρ του/της Νατάσα
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Δεν υπάρχει τίποτα πιο σημαντικό από το να σκεφτόμαστε θετικά και με ενέργεια απόλυτα ταυτισμένη με το σύμπαν.
Υπάρχουν δυναμεις γύρω μας και μέσα μας που μπορούν να μας βοηθήσουν να γινόμαστε δυνατότεροι και κάλλιστοι.
Γι αυτό προτείνω αυτό το βιβλίο. Γιατί πραγματικά βοηθάει.
Και βέβαια δεν είμαι σύζυγος του εκδότη :lol: :lol: :lol:
Απλά σας αγαπώ όλους.
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.180 δευτερόλεπτα

Syndication