Γεια χαρά, Επισκέπτης
Όνομα χρήστη: Κωδικός: Να με θυμάσαι
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2

ΘΕΜΑ: Πόσα θες να μας τρελάνεις;;;;;;;

Πόσα θες να μας τρελάνεις;;;;;;; 8 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #11768

• roulaki
  • Το Άβαταρ του/της roulaki
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 57
Ο κύριος Γρηγοράκος, σε άλλο ένα παραλλήρημα του περί της σπουδαιότητος του ψωμιού!!!!
Εγώ τι να πω; Το αρθρο τα λέει όλα από μόνο του!!!!
Α! Και αν δεν το ξέρατε, ο λόγος που χάνετε κιλά κόβωντας το ψωμί, είναι γιατί δεν μπορείτε να κάνετε "παπάρες" στο λάδι!!!!!! Ε ρε γλέντια!
[url:1a13jssd]www.healthierworld.gr/portal/cc7146d2684...d0a5536594e831e.html[/url]
Αντρίκο thanks για το αρθρο.
love your self
Πρέπει να είστε εγγεγραμμένο μέλος του Φόρουμ για να κάνετε μια δημοσίευση.

Re: Πόσα θες να μας τρελάνεις;;;;;;; 8 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #11770

• ephoebe
  • Το Άβαταρ του/της ephoebe
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 1
Χαχα, όλα τα λεφτά το άρθρο :lol:

"... Πόσο τυρί μπορεί να φάει κάποιος χωρίς συνοδεία ψωμιού;...", η απάντησή μου: ποοολυυύ! Μια χαρά είναι και σκέτο, για να μην πω πως είναι και καλύτερο! Καταλαβαίνεις την πραγματική του γεύση!

"...Πόσοι όμως μπορούν να φάνε σκέτο ψωμί;...", και πάλι η απάντησή μου: ποοολυυύ! Το ψωμί που ζυμώνει η μαμά μου είναι πραγματικά τέλειο (καλύτερο και πιο γευστικό από κάθε φούρνο!), και ειδικά μόλις το έβγαζε από τον φούρνο μπορούσα να αρχίσω να τρώω και να ξεχάσω να σταματήσω :oops: !!! Μου λείπει, δεν θα πω ψέματα, αλλά πάλι νοιώθω τόσο ωραία τώρα που έκοψα το άμυλο και περιόρισα τους υδατάνθρακες (ex carb-addict!!), οπότε δεν ξαναγυρίζω πίσω!

I did it once, I can do it again ...

Re: Πόσα θες να μας τρελάνεις;;;;;;; 8 Χρόνια 1 Εβδομάδα πριν #11773

• Andrikos
  • Το Άβαταρ του/της Andrikos
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Το κακό με τέτοιας ποιότητας άρθρα που είναι γραμμένα από άτομα με διαπιστεύσεις είναι πως δεν υπάρχει τρόπος να σχολιαστεί στον ίδιο ιστότοπο. Επίσης συνήθης τακτική είναι το ταμπούρωμα πίσω από το πτυχίο, χωρίς καμία παράθεση βιβλιογραφίας. Το άρθρο είναι λίγο "άλλα λόγια να αγαπιόμαστε" , και περιέχει αρκετές ασυναρτησίες.

Re: Πόσα θες να μας τρελάνεις;;;;;;; 8 Χρόνια 6 Ημέρες πριν #11798

• Marina
  • Το Άβαταρ του/της Marina
  • Αποσυνδεμένος
  • Administrator
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 16
Να υποθέσω ότι αυτός τώρα έχει πάρει πτυχίο ε; Από το ΤΕΙ Κάτω Ραχούλας να φανταστώ, αν και πάλι... και εκεί να σπούδαζε θα είχε μάθει τα βασικά.

Καταλαβαίνετε βέβαια ότι αντίστοιχα αν μειώσουμε την κατανάλωση της ντομάτας θα αδυνατίσουμε μια και ουσιαστικά θα έχουμε μειώσει την κατανάλωση του αγγουριού. Γιατί τί είναι ένα αγγουράκι χωρίς την ντοματούλα του;
Να σε προσέχεις, Marina

Re: Πόσα θες να μας τρελάνεις;;;;;;; 7 Χρόνια 8 Μήνες πριν #13729

• ninika
  • Το Άβαταρ του/της ninika
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
Και συνεχίζουν να μας τρελαίνουν!! Το διάβασα πριν λίγο. 8 λόγοι για να μην ακολουθήσεις την άτκινς. Ελπίζω να βάλω σωστά το link, είμαι άσχετη μ'αυτά.

http://www.dietup.gr/gynaika/diatrofi/3 ... tkins.html

Re: Πόσα θες να μας τρελάνεις;;;;;;; 7 Χρόνια 8 Μήνες πριν #13733

• sofiamar
  • Το Άβαταρ του/της sofiamar
  • Αποσυνδεμένος
  • Χρήστης
  • Ληφθείσες Ευχαριστίες 8
καλα, το διαβασα κ βαρεθηκα: τα ιδια κ τα ιδια κ τα ιδια αυτοι πιστευουν οτι στην Ατκινς κατεβαζουμε ενα γουρονοπουλο τη μερα κ απο ποικιλια μηδεν....ποσο εσφαλμενα εχει περασει αυτος ο τροπος διατροφης...το θλιβερο ειναι οτι αυτα τα υπογραφουν διαιτολογοι...
  • Σελίδα:
  • 1
  • 2
Χρόνος δημιουργίας σελίδας: 0.071 δευτερόλεπτα

Syndication